specnazspn (specnazspn) wrote,
specnazspn
specnazspn

Сотрудник СБУ осужден на 7 лет реальной меры наказания

Військова прокуратура відстояла в суді реальний строк позбавлення волі на 7 років обвинуваченому в одержанні 300 тис грн хабара.Верховний Суд 5 грудня 2019 року розглянув касаційні скарги сторони захисту на вирок Сихівського районного суду м. Львова та ухвалу Львівського апеляційного суду, якими співробітника слідчого підрозділу СБУ засуджено за одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Слідчий СБУ обвинувачувався в одержанні 300 тис грн неправомірної вигоди за кваліфікацію дій підозрюваного за менш тяжкою статтею Кримінального кодексу України та непритягнення його до кримінальної відповідальності за іншими епізодами злочинів.

Засуджений своєї вини не визнав. У касаційних скаргах захист вимагав вирок та ухвалу апеляційного суду скасувати, а кримінальне провадження закрити.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України підкреслив: заслухавши позицію прокурорів, Верховний суд зменшив призначене покарання до 7 років позбавлення волі і залишив вирок без змін в частині позбавлення військового звання та права обіймати посади в органах державної влади на 3 роки та конфіскації майна засудженого.

https://ukrainepravo.com

Tags: Военная прокуратура, Коррупция, Львов, Оборотни, СБУ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo specnazspn august 8, 21:59
Buy for 200 tokens
Кому интересно, подписывайтесь здесь Мой Telegram канал
Comments for this post were disabled by the author