?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


Политика в Украине превращается в состязание бюджетных дотаций популистов во власти, с громкими обещаниями популистов в оппозиции.

Фотографія Порошенка і Меркель дуже цікава і з символічної точки зору. Вона – 13 років канцлер Німеччини, 18 років очолює партію, яка з 1953 року має від 27-37% виборців.

Він 4 рік голова держави, якого обрали з 54%, зараз має ледве 8%. Його партії не існувало до того, як він став Президентом.

Це хороша візуалізація відмінностей української та німецької політик. Українська політика віртуальна. Вона заснована на мильних бульбашках.

І це не питання до одного Порошенка. Українці в принципі голосують за віртуальні образи в стані політичного афекту: "О, кльовий чувак, проголосую за нього". Звідси ростуть рейтинги і Зеленського з Вакарчуком, і тут навіть такі класики як Тимошенко.

Беремо політика, ставимо його в телевізор і озвучуємо речі, які подобаються виборцям. Накачуємо його рейтингом і отримуємо владу. А далі з'ясовується, що політика, це не говорити гучні гасла, а робити багато нудної і складної роботи. Афект виборців починає згасати, і політикам доводиться підтримувати їх новими популістичними вчинками та заяви.

Політика перетворюється на змагання бюджетних дотацій популістів у владі, з гучними обіцянками популістів в опозиції.

Потім ролі змінюються. І так курва 27 років по колу.
Оригинал текста
АЛЕКСАНДР РАВЧЕВАЛЕКСАНДР РАВЧЕВ

Posts from This Journal by “Политтехнологии” Tag

Buy for 50 tokens
"Современные государства активно пользуются тем, что создают виртуальные экраны между реальной действительностью и гражданами. Граждане лицезреют экраны, думая, что перед ними действительность... ... Человек не может быть свидетелем всех событий. Большая часть информации приходит к нему…

Latest Month

September 2019
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek