?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

“Укроборонпром” приступив до польових випробувань нового українського танка “Т-72АМТ”, який був розроблений і створений на базі Київського бронетанкового заводу.

В Інтернеті було опубліковано відео з полігону, на якому зафіксовані маневри і серія залпів нового танка. Стало відомо, що інженерна група провела випробування декількох режимів стрільби з використанням різних типів боєприпасів, включаючи керовані ракети підвищеної точності, потужність яких дозволяє знищувати навіть найбільш захищені ворожі танки.

Ба більше, поліпшена модифікація танка дозволила дворазово підвищити дальність ведення вогню. Крім того, поліпшений захист бронемашини, яку оснастили приладами нічного бачення з новими електронно-оптичними перетворювачами третього покоління для всіх членів екіпажу.

ЗМІ нагадують, що Україна має в своєму розпорядженні кілька виробничих майданчиків для розробки і створення бронетехніки, включаючи танки і БТРи.

Після вторгнення російської армії на Донбас український військово-промисловий комплекс отримав друге дихання – інженерні групи в Києві, Харкові та Запоріжжі продовжують роботу над новими системами озброєнь.
https://svidok.online

Buy for 50 tokens
"Современные государства активно пользуются тем, что создают виртуальные экраны между реальной действительностью и гражданами. Граждане лицезреют экраны, думая, что перед ними действительность... ... Человек не может быть свидетелем всех событий. Большая часть информации приходит к нему…

Latest Month

September 2019
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek