specnazspn (specnazspn) wrote,
specnazspn
specnazspn

Формирование спецподразделений КОРД завершено


У п'ятницю, 22 червня, відбувся 14-ий випуск бійців підрозділів поліції особливого призначення КОРД у Черкаській і Тернопільській областях. Цей випуск повністю завершив формування територіальних підрозділів КОРД в Україні. Про це йдеться на сайті Національної поліції.У заході взяли участь перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін та спеціальний агент з правоохоронних питань Посольства США в Україні Метью Торесон.


За словами Аброськіна, кандидати до поліцейського підрозділу особливого призначення пройшли інтенсивний курс навчання, здали іспити і тепер готові відбути у свої регіони для виконання обов’язку.

Майбутні спецпризначенці отримали сертифікати про завершення навчання у відділі підготовки підрозділів особливого призначення Нацполіції.

«Сьогодні відбувся чотирнадцятий випуск поліцейських, які пройшли нелегкі випробування та здали важкий іспит. Ці поліцейські отримають сертифікати та будуть призначені у відділи для проведення спеціальних поліцейських операцій в управліннях КОРД в Черкаській та Тернопільській областях. Цей випуск повністю завершує стовідсоткове формування територіальних підрозділів КОРД», — зазначив Аброськін.

Він висловив вдячність партнерам із США за вклад в розбудову підрозділу КОРД, зокрема — за надану технічну і методичну допомогу.


Раніше повідомлялось, що Нацполіція отримає 250 сучасних гвинтівок для підрозділу КОРД, а також кілька тисяч сучасних німецьких автоматів до кінця 2018 року.

Як відомо, у березні 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив про створення єдиного спеціального підрозділу для оперативного реагування «Корпус оперативно-раптової дії» (КОРД).

Спецпідрозділ створено за аналогією американського спецпідрозділу SWAT. Повідомлялось, що спецпідрозділ КОРД налічуватиме 5 тисяч бійців.


https://glavcom.ua/

Tags: Полиция, США, Спецподразделения мира, Украина
Subscribe

Posts from This Journal “Полиция” Tag

promo specnazspn august 8, 21:59
Buy for 200 tokens
Кому интересно, подписывайтесь здесь Мой Telegram канал
Comments for this post were disabled by the author