?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


Артем Ситник НАБУ розслідує справу про ймовірне незаконне збагачення Луценка. 

НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом можливого незаконного збагачення Юрія Луценка. У свою чергу, ГПУ закидає директору НАБУ Артему Ситнику розголошення таємниці досудового розслідування.

Проти Артема Ситника відкрили кримінальне провадження, повідомляють ЗМІ

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило кримінальне провадження за фактом можливого незаконного збагачення генпрокурора України Юрія Луценка. Про це у п'ятницю, 17 листопада, заявила речниця НАБУ Світлана Оліфіра.
За її словами, розслідування розпочате ще 30 жовтня на виконання судового рішення, проте повідомлення про підозру генпрокурору не вручалось.

Раніше стало відомо, що Генеральна прокуратура України (ГПУ) відкрила кримінальне провадження щодо директора НАБУ Артема Ситника. Про це зранку у п'ятницю, 17 листопада, повідомило агентство "Українські новини" з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

Провадження відкрито за статтею 328 Кримінального кодексу - розголошення державної таємниці. Справу відкрито у зв'язку з оприлюдненням аудіозапису неофіційної зустрічі Ситника з журналістами навесні поточного року. На думку ГПУ, Ситник розголосив таємницю досудового розслідування. Його можуть викликати на допит уже 17 листопада. Утім, у п'ятницю директор НАБУ перебуває у відрядженні у Португалії. Ввечері 16 листопада про порушення кримінального провадження стосовно Ситника повідомило також видання "Українська правда".

Кампанія проти Ситника

15 листопада депутат Верховної Ради від фракції "Народний фронт", член колегії міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко звернувся до ГПУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з проханням розслідувати можливе розголошення таємниці слідства Ситником. Зі слів депутата, в інтернеті з'явився запис розмови, під час якої чоловік із голосом, схожим на голос Ситника, на зустрічі з невідомими особами зачитує їм матеріали оперативно-технічних розробок, які є державною таємницею, якщо вони не були розсекречені у встановленому законом порядку.

13 листопада Артем Ситник заявив про тиск на нього з боку української влади, а також запевнив, що владі не вдасться зупинити роботу НАБУ з розслідування гучних антикорупційних справ.

Цього тижня конфлікт двох антикорупційних відомств в Україні - Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) - отримав нові оберти. 13 листопада в НАЗК повідомили про направлення до суду адміністративного протоколу щодо Ситника. За інформацією прес-служби агентства, він надав запитувані НАЗК документи в справі щодо його можливого конфлікту інтересів із порушенням строків та у неповному обсязі.

Источник DW
http://www.dw.com

Posts from This Journal by “Коррупция” Tag

promo specnazspn август 17, 08:06 Leave a comment
Buy for 50 tokens
"Современные государства активно пользуются тем, что создают виртуальные экраны между реальной действительностью и гражданами. Граждане лицезреют экраны, думая, что перед ними действительность... ... Человек не может быть свидетелем всех событий. Большая часть информации приходит к нему…

Latest Month

September 2019
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek